УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №1/2017 "Про оголошення 2017 року Роком Японії в Україні"

Офіційний логотип "Року Японії в Україні"

/Files/images/000212870.jpg

Було обрано офіційний логотип «Року Японії в Україні», присвяченого святкуванню 25 річниці встановлення дипломатичних відносин між Японією та Україною.

Цей логотип створений японським графічним дизайнером паном Томоо Каваі, який проживає у префектурі Шіга. Головним мотивом у цьому логотипі стали національні прапори обох країн. Хіномару (японська назва прапору Японії) і пасхальне яйце притуляються один до одного, чим символізують дружні відносини між Японією та Україною.

Даний дизайн було обрано серед 32 інших пропозицій, представлених на розгляд Посольства Японії у період від 22 серпня до 7 жовтня цього року.


Фото-конкурс "Рік Японії в Україні"

Для усіх жителів України, які мали нагоду відвідати Японію чи зараз там проживають, Посольство Японії оголошує конкурс «Японія у фото» (тематика в рамках загальної теми не обмежена: культура, їжа, свята, пейзаж і т.д.). З умовами конкурсу можна ознайомитися на сайті Посольства Японії в Україні.

/Files/images/12.jpg

Свято цвітіння сакури в Японії

Цвітіння сакури вже не одне століття є справжнім святом для японців. Тут його називають Ханами, що означає – милування квітами. Традиція милування квітами з'явилася при імператорському дворі, а потім поширилася на всю країну. В ній японці бачили глибокий смисл: краса, і швидке в'янення квітів ототожнювалися з життям людини.

На свято прийнято не тільки прогулюватися в парках, але і влаштовувати пікніки прямо під квітучими деревами. Місця, з яких відкриваються прекрасні види, що займають з ночі або раннього ранку. Такі посиденьки влаштовують не тільки сім'ї, але і службовці японських компаній. Помилуватися красою квітучих дерев вони приходять разом з колегами і начальством. Ханами відбувається не тільки в денний час. Увечері включають підсвітку під деревами, завдяки чому створюється романтична обстановка і насолоджуватися видами можна до самої ночі.

Кiлькiсть переглядiв: 13

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.