В березні місяці за кошти батьків в групі № 5 "Веселка" було поміняне вікно на пластикове, також батьками були придбані необхідні миючі засоби та пральний порошок, на кошти батьків вихованців придбали аскорбінову кислоту для щоденної вітамінізації третіх страв.

В квітні 2012 року батьки вихованців групи № 5 поміняли батареї системи опалення в групі. Щира подяка батькам за придбані миючі засоби, пральний порошок, мило дитяче та господарське, соду та туалетний папір!

В період підготовки закладу до нового навчального року (травень - серпень 2012 року) за кошти батьків виконались такі роботи:

- підготовка та ремонтні роботи на тепловій рамці;

- промивка та гідравлічні випробування системи опалення;

- поточний ремонт паркану;

- заміна радіаторів системи опалення - 13 штук;

- заміна вікон на пластикові - 7 шт;

- заміна пожежних дверей на пластикові - 2 шт;

- заміна 3-х внутрішніх дверей;

- ремонт пральних машин та центрифуги на пральні;

- ремонт електрокотла на харчоблоці;

- косметичний ремонт всіх груп та решти приміщення закладу;

- проведення заміру опору ізоляції електроустановок і електропроводки та заземлюючих пристроїв.

Щира подяка батькам за допомогу!

В вересні 2012 року силами батьків та за батьківські кошти було зроблено наступне: замінено велике вікно в спальні групи № 5, замінені всі вікна в спальні групи № 8, замінено велике вікно в груповому приміщенні групи № 9. Велика подяка батькам!!!

В жовтні 2012 року на кошти батьків вихованців групи № 11 були придбані: 8 шаф для роздягальні, 2 великі шафи, 3 лєнточні столи та 2 лави.

В листопаді 2012 року силами батьків вихованців групи раннього віку були замінені 2 радіатори системи опалення, за батьківські кошти замінені всі вікна в спальні. Батьки вихованців групи № 6 придбали лєнточні столи. За батьківські кошти в групу № 7 придбано шафа для педагогічної літератури, стіл для вихователя, тумба під телевізор. Дякуємо!!!

В грудні 2012 року за батьківські кошти замінені пожежні двері в групі № 11. Щира подяка!!!

Кiлькiсть переглядiв: 80

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.