В січні 2013 року батьками були придбані миючі засоби, пральний порошок, серветки. Дякуємо!!!

В лютому 2013 року за кошти батьків було поміняно 2 вікна на харчоблоці, придбані пральні миючі засоби, серветки. Щиро дякуємо!!!

В березні батьками придбані миючі засоби, пральний порошок, серветки Дякуємо!!!

В квітні 2013 року батьками групи № 1 придбано пилосос, магнітофон, ленточний стол та полка для взуття зі столом. Щиро дякуємо!!!
В травні місяці за кошти батьків було придбано решітки для радіаторів опалення в групі № 11, решітки для радіаторів опалення в спальні групи № 5, замінене вікно на пластикове в групі № 5, були пофарбовані ігрові майданчики всіх груп, розпочато ремонтні роботи в гупових приміщеннях. Щиро дякуємо!!!

В період підготовки закладу до нового навчального року (травень - серпень 2013 року) за кошти батьків виконались такі роботи:

- підготовка та ремонтні роботи на тепловій рамці;

- заміна рамки гарячого водопостачання;

- промивка та гідравлічні випробування системи опалення;

- часткова заміна радіаторів системи опалення;

- часткова заміна вікон на пластикові;

- часткова заміна пожежних дверей на пластикові;

- придбання вогнегасників;

- ремонт коридору закладу;

- капітальний ремонт музичної зали;

- косметичний ремонт всіх груп та решти приміщення закладу;

- проведення заміру опору ізоляції електроустановок і електропроводки та заземлюючих пристроїв.

Щира подяка батькам за допомогу!

В вересні 2013 року батьками були придбані миючі засоби, пральний порошок, серветки. За гроші батьків відремонтована пральна машина. Дякуємо!!!

В жовтні 2013 року батьками групи № 5 були замінені вхідні двері, а батьками групи № 6 замінено частину вікон на металопластикові. Щиро дякуємо!!!

В листопаді 2013 року батьками груп встановлені кришки на пісочниці на ігрових майданчиках, перегородки в туалетних кімнатах дошкільних груп. Також на батьківські кошти придбано та встановлено електроводонагрівач на харчоблоці. Щира подяка батькам!!!

В грудні 2013 року батьками групи № 7 замінене вікно в груповому приміщенні, а батьками групи № 10 придбано килим для групи та замінено вікно в спальні. Щиро дякуємо!!!

Кiлькiсть переглядiв: 60

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.