В січні 2014 року батьками були придбані миючі засоби, пральний порошок, серветки. В групі № 10 пофарбована стіна в спальному приміщенні. Дякуємо!!!

В лютому 2014 року батьками групи № 1 замінено 2 вікна в туалетній кімнаті. Батьки групи № 7 оновили килимове покриття в групі. Батьками вихованців закладу були придбані миючі засоби, пральний порошок, серветки. Щиро дякуємо!!!

В березні 2014 року батьками групи № 4 придбані меблі для групи. Батьки групи № 11 замінили труби та крани холодного та гарячого водопостачання в умивальній кімнаті. Щиро дякуємо!!!

В квітні 2014 року на гроші батьків вихованців дошкільного закладу було придбано рубероїд для ремонту криші овочесховища і замінено 21 м труби гарячого водопостачання в підвалі. Також батьки придбали краску для ремонтних робіт в групах та покрасили ігрові майданчики та малі форми. Щира подяка батькам!!!!

В травні 2014 року на кошти батьків було відремонтовано електрокотел на харчоблоці, замінено кахель у туалетній кімнаті групи № 11. Щиро дікуємо!!!

В червні 2014 року на кошти батьків було встановлено нові вхідні двері до груп № 6, № 4, зробелно капітальний ремонт м'якої покрівлі на сараї з овочесховищем. Щира подяка батькам!!!

В липні 2014 року на кошти батьків було встановлено нові вхідні двері до груп № 11, № 3, частково відремонтоване асфальтове покриття доріжок біля центрального входу. За батьківські кошти встановлені пластикові вікна в роздягальні групи № 8. Також за кошти батьків замінені на нові столи в групі № 11. Щиро дякуємо!!!

В серпні 2014 року на кошти батьків частково відремонтована система каналізації на пральні. Закінчено ремонтні роботи в приміщеннях закладу. Заклад готовий до нового навчального року. Щира подяка батькам!!!

В період підготовки дошкільного закладу до нового навчального року на гроші батьків було зроблено:

- замінено 18 вікон на металопластикові;

- замінено 5 вхідних дверей;

- проведено ремонт м'якої покрівлі сараю з овочесховищем;

- проведено частковий ремонт асфальтованого покриття центрального входу;

- частковий ремонт каналізації в пральні;

- замірювання опору ізоляції електромереж та токоприймачів;

- проведення випробування системи опалення;

- придбання лако-фарбних матеріалів;

- оплата "тривожної кнопки" та ін.

В вересні 2014 року за кошти батьків були встановлені двері на харчоблок, проведена оплата охорони закладу, придбано приладдя для акваріуму та корм для риб, проведена планова повірка лічильника гарачої води. Щира подяка батькам!

В жовтні 2014 року за кошти батьків були зроблені такі роботи: замінено гранбукси та крану на харчоблоці, проведена оплата за охорону закладу, проведений ремонт пральної машини на пральні, придбана методична література, придбано 2 відра на харчоблок, проведена заправка картриджа принтера та ін. Щиро дякуємо батькам!!!

В листопаді 2014 року батьками груп № 5, № 6, № 11 замінено 5 вікон. За батьківські кошти придбана люстра в музичну залу та лампи для неї , проведена оплата за охорону закладу. Батьки групи № 9 придбали килим в групове приміщення. Щира подяка батькам!!!

В грудні 2014 року за кошти батьків була проведена оплата за охорону закладу, відремонтовано сушильний барабан на пральні . Щиро дякуємо!!!

Кiлькiсть переглядiв: 71

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.