Методичне об’єднання вихователів молодших груп

Сьогодні в дошкільному закладі пройшло методичне об'єднання для вихователів груп молодшого дошкільного віку на тему «Формування здоров’язбережувальної компетентності - пріоритетне завдання сучасного ДНЗ».

Мета заходу: підвищення професійної компетентності педагогічних працівників щодо сучасних підходів до збереження та зміцнення здоров’я дітей засобами фізичного та валеологічного виховання дітей молодшого дошкільного віку.

Завдання:

1. Ознайомити учасників РМО з сучасними підходами до реалізації завдань фізичного розвитку дітей;

2. Оптимізувати знання педагогів щодо вікових можливостей дітей молодшого віку щодо опанування ними основ здорового способу життя;

3. Познайомити з досвідом роботи ДНЗ № 414 щодо системи роботи з фізичного виховання дітей молодшого дошкільного віку.