Підписатися на RSS

Тижневий розподіл занять в ДНЗ № 414 на 2016/2017 навчальний рік

Тижневий розподіл занять в І молодшій групі № 1

Види діяльності за освітніми лініями Час проведення
Понеділок
1.Інтегроване заняття: сенсорний розвиток, ліплення (аплікація)
2. Заняття з ознайомлення із природним довкіллям
9:05 – 9:15
9:25 – 9:35
Вівторок
1.Заняття з художньо-продуктивної діяльності: музична діяльність
2.Заняття з мовленнєвого розвитку
9:05 – 9:15
9:25 – 9:35
Середа
1.Заняття з сенсорного розвитку
2. Заняття з фізичного розвитку
9:05 – 9:15
9:25 – 9:35
Четвер
1.Заняття з художньо-продуктивної діяльності: музична діяльність
2.Заняття з образотворчої діяльності: малювання
9:05 – 9:15
9:25 – 9:35
П’ятниця
1. Інтегроване заняття: художня література, ознайомлення із соціумом
2.Заняття з фізичного розвитку
9:05 – 9:15
9:25 – 9:35

Тижневий розподіл занять в І молодшій групі № 3

Види діяльності за освітніми лініями Час проведення
Понеділок
1.Інтегроване заняття: сенсорний розвиток, ліплення (аплікація)
2. Заняття з ознайомлення із природним довкіллям
9:05 – 9:15
9:25 – 9:35
Вівторок
1.Заняття з художньо-продуктивної діяльності: музична діяльність
2.Заняття з мовленнєвого розвитку
9:05 – 9:15
9:25 – 9:35
Середа
1.Заняття з сенсорного розвитку
2. Заняття з фізичного розвитку
9:05 – 9:15
9:25 – 9:35
Четвер
1.Заняття з художньо-продуктивної діяльності: музична діяльність
2.Заняття з образотворчої діяльності: малювання
9:05 – 9:15
9:25 – 9:35
П’ятниця
1. Інтегроване заняття: художня література, ознайомлення із соціумом
2.Заняття з фізичного розвитку
9:05 – 9:15
9:25 – 9:35

Тижневий розподіл занять в І молодшій групі № 4

Види діяльності за освітніми лініями Час проведення
Понеділок
1.Інтегроване заняття: сенсорний розвиток, ліплення (аплікація)
2. Заняття з ознайомлення із природним довкіллям
9:05 – 9:15
9:25 – 9:35
Вівторок
1.Заняття з мовленнєвого розвитку
2.Заняття з художньо-продуктивної діяльності: музична діяльність
9:05 – 9:15
9:25 – 9:35
Середа
1.Заняття з сенсорного розвитку
2. Заняття з фізичного розвитку
9:05 – 9:15
9:25 – 9:35
Четвер
1.Заняття з образотворчої діяльності: малювання
2.Заняття з художньо-продуктивної діяльності: музична діяльність
9:05 – 9:15
9:25 – 9:35
П’ятниця
1. Інтегроване заняття: художня література, ознайомлення із соціумом
2.Заняття з фізичного розвитку
9:05 – 9:15
9:25 – 9:35

Тижневий розподіл занять в ІІ молодшій групі № 5

Види діяльності за освітніми лініями Час проведення
Понеділок
1.Заняття з художньо-продуктивної діяльності: музична діяльність
2. Інтегроване заняття: ознайомлення із соціумом, ліплення (аплікація)
9:10 – 9:25
9:35 – 9:50
Вівторок
1.Заняття з логіко-математичного розвитку
2.Заняття з фізичного розвитку
9:10 – 9:25
9:35 – 9:50
Середа
1.Заняття з художньо-продуктивної діяльності: музична діяльність
2. Заняття з мовленнєвого розвитку
9:10 – 9:25
9:35 –9:50
Четвер
1.Заняття з мовленнєвого розвитку
2.Інтегроване заняття: ознайомлення із соціумом, малювання
II половина дня Заняття з фізичного розвитку
9:10 – 9:25
9:35 – 9:50
15:40 –15:55
П’ятниця
1. Інтегроване заняття: ознайомлення з природним довкіллям, художня література.
2. Заняття з фізичного розвитку.
9:10 – 9:25
9:35 – 9:50

Тижневий розподіл занять в ІІ молодшій групі № 6

Види діяльності за освітніми лініями Час проведення
Понеділок
1.Заняття з художньо-продуктивної діяльності: музична діяльність
2.Інтегроване заняття: ознайомлення із соціумом, ліплення (аплікація)
9:10 – 9:25
9:35 – 9:50
Вівторок
1.Заняття з логіко-математичного розвитку
2.Заняття з фізичного розвитку
9:10 – 9:25
9:35 – 9:50
Середа
1.Заняття з художньо-продуктивної діяльності: музична діяльність
2. Заняття з мовленнєвого розвитку
9:10 – 9:25
9:35 –9:50
Четвер
1.Заняття з мовленнєвого розвитку
2.Інтегроване заняття: ознайомлення із соціумом, малювання
II половина дня Заняття з фізичного розвитку
9:10 – 9:25
9:35 – 9:50
15:40 –15:55
П’ятниця
1.Інтегроване заняття: ознайомлення з природним довкіллям, художня література
2.Заняття з фізичного розвитку
9:10 – 9:25
9:35 – 9:50

Розклад занять в середній групі № 7

Види діяльності за освітніми лініями Час проведення
Понеділок
1.Інтегроване заняття: ознайомлення із соціумом, ліплення (аплікація)
2.Заняття з ознайомленням з природним довкіллям
9:10 – 9:30
9:40 – 10:00
Вівторок
1.Заняття з мовленнєвого розвитку
2.Заняття з художньо-продуктивної діяльності: музична діяльність
II половина дня Заняття з фізичного розвитку
9:10 – 9:30
9:40 – 10:00
15:40– 16:00
Середа
1.Заняття з логіко-математичного розвитку
2.Заняття з образотворчої діяльності: малювання
9:10 – 9:30
9:40 –10:00
Четвер
1. Заняття з мовленнєвого розвитку
2.Заняття з образотворчої діяльності: музична діяльність
II половина дня Заняття з фізичного розвитку
9:10 – 9:30
9:40 – 10:00
15:40– 16:00
П’ятниця
1.Заняття з мовленнєвого розвитку
2. Інтегроване заняття: художня література, ознайомлення із соціумом II половина дня Заняття з фізичного розвитку
9:10 – 9:30
9:40 – 10:00
15:40– 16:00

Тижневий розподіл занять в старшій групі № 8

Види діяльності за освітніми лініями Час проведення
Понеділок
1. Заняття з мовленнєвого розвитку
2. Інтегроване заняття: логіко-математичний розвиток, ліплення (аплікація)
3. Заняття з фізичного розвитку
9:00 - 9:25
9:35 -10:00
10:10-10:35
Вівторок
1. Заняття з логіко-математичного розвитку
2. Заняття з ознайомлення з природним довкіллям
3. Заняття з художньо-продуктивної діяльності: музична діяльність
9:00 - 9:25
9:35 - 10:00
10:10-10:35
Середа
1. Заняття з навчання елементів грамоти
2. Інтегроване заняття: художня література, ознайомлення із соціумом
3. Заняття з фізичного розвитку
9:00 - 9:25
9:35 -10:00
10:10-10:35
1. Заняття з мовленнєвого розвитку
2. Інтегроване заняття: ознайомлення з природним довкіллям, ознайомлення із соціумом
3. Заняття з художньо-продуктивної діяльності: музична діяльність
9:00 - 9:25
9:35 -10:00
10:10-10:35
1. Заняття ознайомлення із соціумом
2. Заняття з образотворчої діяльності: малювання
3. Заняття з фізичного розвитку
9:00 - 9:25
9:35 -10:00
10:10-10:35

Розклад занять в середній групі № 9

Види діяльності за освітніми лініями Час проведення
Понеділок
1. Заняття з мовленнєвого розвитку
2. Заняття з художньо-продуктивної діяльності: музична діяльність
9:10 – 9:30
9:40 – 10:00
Вівторок
1.Заняття з мовленнєвого розвитку
2.Заняття з ознайомленням з природним довкіллям
II половина дня Заняття з фізичного розвитку
9:10 – 9:30
9:40 – 10:00
15:40– 16:00
Середа
1. Заняття з логіко-математичного розвитку
2. Інтегроване заняття: ознайомлення із соціумом, ліплення (аплікація)
9:10 – 9:30
9:40 –10:00
Четвер
1. Заняття з мовленнєвого розвитку
2.Заняття з образотворчої діяльності: малювання
II половина дня Заняття з фізичного розвитку
9:10 – 9:30
9:40 – 10:00
15:40– 16:00
П’ятниця
1. Заняття з художньо-продуктивної діяльності: музична діяльність
2. Інтегроване заняття: художня література, ознайомлення із соціумом
II половина дня Заняття з фізичного розвитку
9:10 – 9:30
9:40 – 10:00
15:40– 16:00
Кiлькiсть переглядiв: 382

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.