/Files/images/autta.org.ua.png

/Files/images/helte.org.ua.png

/Files/images/wordshelp.com.ua.jpg

Кожна дитина - як у намисті перлина

09 грудня 2016 року в старшій групі № 9 вихователь Стадник С.В. провела заняття з морально-етичного, мовленнєвого та пізнавального розвитку "Кожна дитина - як у намисті перлина". Мета заняття: розвиток емпатії, вміння проявляти позитивні емоції, контролювати їх, тренування вміння слухати інших, вміння висловлювати свою думку, створення доброзичливої атмосфери, розвиток упевненості в собі.

/Files/images/DSC_1956.JPG

/Files/images/DSC_1960.JPG

/Files/images/DSC_1969.JPG

/Files/images/DSC_1973.JPG

/Files/images/DSC_1979.JPG

Міст миру

29 листопада 2016 року в старшій групі № 7 вихователь Тарасенко З.М. провела заняття з морально-етичного, мовленнєвого та пізнавального розвитку "Міст миру". Мета заняття:

- продемонструвати зв'язок між особистим вибором і впливом цього вибору на інших людей;

- підвести до усвідомлення того, що кожна людина приходить у цей світ творити добро;

- формувати в дітей бажання бути добрими, милосердними, лагідними та привітними до оточуючих, показати переваги мирного співіснування з іншими людьми.

/Files/images/DSC_1996.jpg

/Files/images/DSC_2002.jpg

/Files/images/DSC_2004.jpg

/Files/images/DSC_2008.jpg

/Files/images/DSC_2010.jpg

Дерево добра

28 листопада 2016 року вихователь середньої групи № 11 Колісник О.С. провела заняття з морально-етичного, мовленнєвого та пізнавального розвитку "Дерево добра". Мета заняття:

- формувати у дітей уявлення про толерантність як уміння робити хороші, добрі вчинки;

- систематизувати уявлення дітей про добро, добрі вчинки, поповнювати словниковий запас дітей словами ввічливості; вчити правильно доповнювати речення;

- удосконалювати комунікативні навички: вміння висловлювати свою думку, проявляти доброзичливість до суджень інших дітей;

- виховувати в дітях дружні взаємини, вміння і бажання прийти на допомогу дорослим і одноліткам.

/Files/images/DSC_2021.jpg

/Files/images/DSC_2023.jpg

/Files/images/DSC_2025.jpg

/Files/images/DSC_2035.jpg

/Files/images/DSC_2038.jpg

/Files/images/DSC_2042.jpg

Разом об'єднатися - веселіше гратися

25 листопада 2016 року вихователь середньої групи № 11 Колісник О.С. провела заняття з морально-етичного розвитку "Разом об'єднатися - веселіше гратися". Мета заняття - у процесі гри формувати в дітей навички спільної діяльності, прищеплювати бажання перебувати в колективі та розвивати здібність до співпраці, посилювати відчуття згуртованості в групі.

/Files/images/DSC_1977.jpg

/Files/images/DSC_1979.jpg

/Files/images/DSC_1981.jpg

/Files/images/DSC_1991.jpg

Ввічливі слова творять дива

15 листопада 2016 року вихователь середньої групи № 11 Колісник О.С. провела заняття з морально-етичного, мовленнєвого та пізнавального розвитку "Ввічливі слова творять дива". Мета заняття - учити дітей вживати слова вітання та подяки, проявляти співчуття, викликати бажання допомогти, проявляючи при цьому радість і доброзичливість, формувати уявлення дітей про важливість толерантної взаємодії.

/Files/images/DSC_20041.jpg

/Files/images/DSC_2006.jpg

/Files/images/DSC_20081.jpg

/Files/images/DSC_2014.jpg

Дружні діти - мов квіти

8 листопада 2016 року вихователь середньої групи № 11 Колісник О.С. провела заняття з морально-етичного, мовленнєвого та пізнавального розвитку "Дружні діти - мов квіти". Мета заняття:

- формувати уявлення дітей про важливість дружнього ставлення до оточуючих, способи толерантної взаємодії;

- вчити розуміти зміст казки, оцінювати поведінку героїв, виховувати доброзичливість;

- розширювати та закріплювати знання про квіти України, кольори;

- розвивати мовлення та вміння висловлювати свої думки.

/Files/images/CIMG4949.JPG

/Files/images/CIMG4951.JPG